Titles you rated
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TwelveRated ★ 1.5
AemaRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
Boar HuntRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5