Movies
Ratings
1111
GhostbustersRated ★ 3.5
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 4.0
Lion of the DesertRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.5
Father of InventionRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
Double JeopardyRated ★ 3.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
To Die ForRated ★ 3.0
40 Days and 40 NightsRated ★ 2.5
A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 3.0