Movies
Ratings
358
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
To the BoneRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0