Movies
Ratings
255
ParasiteRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0