Movies
Ratings
623
Green BookRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0