Movies
Ratings
435
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Velvet BuzzsawRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
The Land of Steady HabitsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5