Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Kung Fu JungleRated ★ 4.0
IcemanRated ★ 1.0
V for VendettaRated ★ 4.0