Movies
Ratings
28
War of the WorldsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0