Series
Ratings
10- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0