Titles you rated
From Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
GoedamRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0