Titles you rated
The PaperboyRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 5.0
Water LiliesRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 5.0
Self/lessRated ★ 5.0
Running on EmptyRated ★ 5.0
The Hottest StateRated ★ 3.0
Another Woman's LifeRated ★ 3.5
In BetweenRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5- Turn It Up To 11Rated ★ 3.0
The Stendhal SyndromeRated ★ 4.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
When We LeaveRated ★ 5.0
CracksRated ★ 4.0
I, AnnaRated ★ 4.0
Breaking and EnteringRated ★ 4.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5