Titles you rated
House of CardsRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0