Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
The Night OwlRated ★ 3.5
HEART ATTACKRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Little JoeRated ★ 2.5- AdviceRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Noodle FishRated ★ 1.0- Memories in My FrameRated ★ 1.5
IncoherenceRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5