Series
Ratings
134
The ManipulatedRated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- History of ScruffinessRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0