Titles you rated
ArgylleRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5