Series
Ratings
60
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5