Movies
Ratings
73
Resident EvilRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0