Series
Ratings
11
Twin PeaksRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
NothingRated ★ 3.0
SugarRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 5.0