Movies
Ratings
371
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5