Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The LegendRated ★ 1.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0