Series
Ratings
59
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0