Movies
Ratings
936
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 3.5
Incident in a GhostlandRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 4.5
As Above, So BelowRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 4.0
Ju-on: The Final CurseRated ★ 0.5
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 4.0
HushRated ★ 3.5
The MessengersRated ★ 3.0
Day of the DeadRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
GothikaRated ★ 3.5
The Ring VirusRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
My Bloody ValentineRated ★ 1.5
CadaverRated ★ 2.5