Movies
Ratings
420
The Eighth DayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
2012Rated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
JackRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5