Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 5.0
Marvin's RoomRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5