Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.0
The Crimson RiversRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0