Titles you rated
TempestRated ★ 1.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
De rockstar a tueurRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
SprintRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0