Titles you rated
MagnoliaRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
FargoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
GORated ★ 2.5