Movies
Ratings
313
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Plan 75Rated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5