Titles you rated
Radio StarRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0