Titles you rated
The KillerRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
NyadRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0