Series
Ratings
81
AdolescenceRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5