Movies
Ratings
32
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0