Titles you rated
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
Mary PoppinsRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Bad MomsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0