Series
Ratings
19
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
The CircleRated ★ 5.0
Too Hot to HandleRated ★ 5.0
Too Hot to HandleRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- 윤하, 일본을 담다Rated ★ 2.5
EmmaRated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
YoungerRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 5.0
The HourRated ★ 5.0- The Hour Season 2Rated ★ 5.0