Titles you rated
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
1492: Conquest of ParadiseRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Legend of the Naga PearlsRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 5.0
Mystery of Muye: god eyesRated ★ 3.0
SkyfireRated ★ 5.0- The Thousand Faces of DunjiaRated ★ 5.0
The PalaceRated ★ 5.0- The Knight in the white nightRated ★ 5.0
Wu KongRated ★ 4.0
The Monkey King Caused Havoc in Dragon PalaceRated ★ 5.0
Fatal JourneyRated ★ 4.0
Monster HunterRated ★ 5.0
Detective of Ming DynastyRated ★ 5.0- The Knight of Shadows: Between Yin and YangRated ★ 1.0
The Hidden Town Chapter 1Rated ★ 1.5
HeroRated ★ 5.0