Movies
Ratings
20
ExhumaRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.5