Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 0.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 1.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 1.0