Movies
Ratings
95
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Days of WrathRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5