Titles you rated
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Giant Peng TVRated ★ 4.5- Bread BarbershopRated ★ 4.0