Movies
Ratings
19
The MimicRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0