Movies
Ratings
89
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5