Titles you rated
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 1.5
Non Non BiyoriRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 1.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5