Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0