Series
Ratings
168
The PaperRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
BootsRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Salaryman's ClubRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
91 DaysRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0