Titles you rated
Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 2.0- GintamaRated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 2.0
Ssss.DynazenonRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam SEED Destiny HD REMASTERRated ★ 2.5
The BoondocksRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 1.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Free 19Rated ★ 4.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Yo-Kai WatchRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0