Titles you rated
InsurgentRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
No EscapeRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 5.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5