Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0