Movies
Ratings
53
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
StargateRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0