Titles you rated
ZodiacRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
The Tree of LifeRated ★ 3.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0