Movies
Ratings
104
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 0.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 1.5
MetropolisRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0